KONTAKT

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmży


87 – 140 Chełmża
ul. gen. J. Hallera 19
tel. 56 675 24 69
email: mops@chelmza.pl

Bezpośredni adres do skrzynki ESP:
Elektroniczna Skrzynka Podawcza MOPS w Chełmży

Identyfikator Elektronicznej Skrzynki Podawczej:
/w385p0rdmt/SkrytkaESP

Kierownik : mgr Hanna Maciejewska
tel. 56 675 30 18

Godziny pracy
Pn: 7:00 – 15:00
Wt: 8:00 – 16:00
Śr: 7:00 – 15:00
Cz: 7:00 – 15:00
Pt: 7:00 – 15:00

StanowiskoPracownike-mailTelefon
KierownikHanna Maciejewskamaciejewskah@mops.chelmza.pl56 675 30 18
56 675 24 69 w. 32
Zastępca kierownikaZuzanna Mrówczyńskamrowczynskaz@mops.chelmza.pl56 675 24 69 w. 34
Sprawy mieszkanioweAnna Makowskamakowskaa@mops.chelmza.pl56 675 30 85
56 675 30 85 w. 44
Sprawy mieszkanioweAgnieszka Padusińska-Worytko worytkoa@mops.chelmza.pl 56 675 30 85
56 675 30 85 w. 44
Dodatki mieszkanioweAgnieszka Padusińska-Worytkoworytkoa@mops.chelmza.pl56 675 30 85
56 675 30 85 w. 44
Świadczenia rodzinne
Świadczenia wychowawcze „500+”
Ewelina Lewandowskalewandowskae@mops.chelmza.pl56 675 64 80
56 675 24 69 w. 41
Świadczenia rodzinneBeata Pantlinowskapantlinowskab@mops.chelmza.pl56 675 64 80
56 675 24 69 w. 41
Fundusz alimentacyjnyHanna Majewiczmajewiczh@mops.chelmza.pl56 675 24 69 w. 45
Asystent rodziny, Przewodnicząca Zespołu Interdyscyplinwarnego w Chełmży Monika Kania – Burakkaniaburakm@mops.chelmza.pl56 675 24 69 w. 31
Usługi opiekuńczeIwona Smyczyńskasmyczynskai@mops.chelmza.pl56 675 24 69 w. 43
Obsługa administracyjna świadczeń z pomocy społecznejMagdalena Szroederszroederm@mops.chelmza.pl56 675 24 69 w. 31
Pracownik socjalnyPaulina Szreiberszreiberp@mops.chelmza.pl530 309 568
56 675 24 69 w. 34
Pracownik socjalnyDorota Otczykotczykd@mops.chelmza.pl530 342 952
56 675 24 69 w. 40
Pracownik socjalnyJoanna Jaworskajaworskaj@mops.chelmza.pl530 394 818
56 675 24 69 w. 40
Pracownik socjalnyBeata Jędzurajedzurab@mops.chelmza.pl530 346 547
56 675 24 69 w. 35
Pracownik socjalnyDorota Lewandowskalewandowskad@mops.chelmza.pl530 254 314
56 675 24 69 w. 35
Pracownik socjalnyAleksandra Angowska angowskaa@mops.chelmza.pl 530 351 905

56 675 24 69 w. 35
Inspektor ochrony danych Robert Bagińskiiod@cuw.chełmża.pl